Є такий стереотип, що заробіток блогера - це насамперед заробіток з реклами.
З одного боку, це справді так. Мої перші зароблені на блозі гроші - 300 рублів за продану рекламу в два роки тому. І щонайменше рік я жила на гроші з реклами. Вони давали мені можливість далі вирощувати аудиторію, подорожувати, підвищувати рівень життя.
Такий спосіб заробітку простий і зрозумілий: що більше передплатників — то більше заробляєш. Чим вища лояльність аудиторії, чим якісніша ти робиш рекламу — тим краще у тебе репутація і тим більше рекламодавців до тебе звертаються.
З іншого боку, монетизація лише через рекламу недалекоглядна.
Та й не так це просто. Відчуваєш постійну відповідальність перед рекламодавцем за прихід, за охоплення. Буває, стикаєшся з неадекватними клієнтами.
На вебінарі я торкнулася наступних тем:
Про що вебінар:
Як швидко набрати 2-3 тисячі передплатників і почати заробляти.
Робити рекламу набридає. Це здається простим, але коли займаєшся цими місяцями поспіль, розумієш, що це забирає час і сили.
А ще твій блог може зникнути. Заблокують, відключать Інстаграм у Росії, щось станеться… Що тоді? Ти, звісно, зможеш створити нову сторінку. Але твій дохід безпосередньо залежить від кількості передплатників, і спочатку, поки вона ще не розкручена, тобі доведеться жити на значно меншу суму, ніж ти звик.
Я вважаю гроші з реклами чудовим способом старту. Вони дозволяють блогерам йти зі старих робіт і зосереджуватися на творчості. Їх можна витрачати на подальше просування. Це спосіб максимально швидко "витягнути" гроші з блогу.
Але я дуже не рекомендую вам зосереджуватись на рекламі як на основному способі заробітку.
По-перше, через ненадійність, яку я описала вище. Впаде майданчик — і кому ти потрібний?
А по-друге — як людина, яка використовує всі блогерські способи заробітку, я можу точно сказати, що заробіток на рекламі ЧУЖИХ продуктів значно поступається заробітку на ВЛАСНИХ.
Навіщо рекламувати чуже, якщо можна рекламувати своє?
https://cloud.mail.ru/public/Pf7p/xXbBTArWc
Немає коментарів:
Дописати коментар