середа, 9 серпня 2023 р.

Нові безкоштовні нейромережі на всі випадки життя

 



 Нові нейромережі сьогодні презентуються щодня. Значна частина їх безкоштовна чи має безкоштовний пробний період. Ми перевірили все і склали добірку найкращих сервісів, розбивши їх по групах.


Нейросети для створення зображень



1. AI2image

Повністю безкоштовна нейромережа від AI2image може створювати високоякісні зображення будь-якого розміру та стилю за текстовим запитом. Протестувати безкоштовний генератор можна за посиланням .

2. AIGraphics

Хороша нейромережа для створення зображень з безкоштовним доступом. Є спеціальні режими для створення логотипів і мініатюр для відео на YouTube. Протестувати після реєстрації можна за посиланням .

3. AIimages

Проста програма для створення зображень з текстового запиту. На офіційному сайті можна завантажити версію для Windows або перейти в робот Discord.

4. Accomplice

Платформа на базі штучного інтелекту, яка може за текстовим запитом створювати логотипи, фотографії та графіку. Є вбудований редактор генерованих зображень. Сервіс повністю безкоштовний, спробувати можна за посиланням .

5. AnimeMaker

Безкоштовна нейромережа на основі Stable Diffusion, навчена на аніме. Генерує зображення у вибраному стилі аніме. За промовчанням працює безкоштовна версія, у версії Pro збільшується обсяг хмарного сховища та відкривається доступ до сторонніх сервісів. Спробувати за посиланням .

6. Article2Image

Нейросеть, створена спеціально для отримання стікових фотографій. Зображення генеруються за допомогою штучного інтелекту за текстовим запитом та безкоштовно. Можна використовувати будь-який проект, не побоюючись проблем з авторськими правами.

7. Cartoonize

Нейросітка, яка генерує зображення в різних стиль мультфільму. Є безкоштовна онлайн-версія, спробувати можна за посиланням .

8. DALL·E 2

Одна з перших представлених публіці генеративних нейромереж для створення зображень. Розроблена вченими з OpenAI, які також створили нейромережу ChatGPT. DALL·E 2 має безкоштовну версію – щомісяця на безкоштовному тарифі дається 15 токенів.

9. Deep Dream Generator

Нейросітка для генерації зображень зі стрічкою робіт користувача. Є обмежена безкоштовна версія - за додаткові генерації понад ліміт доведеться заплатити.

10. Diffusion Land

Сервіс створення зображень на базі Stable Diffusion. На власний розсуд можна вибрати будь-яку версію моделі нейромережі, завантажену в систему. Спробувати нейромережу для створення зображень можна за посиланням .

11. Erase.bg

Нейросетельний сервіс допоможе зробити прозоре тло на зображеннях людей, тварин або предметів. Легко видаляє непотрібні деталі з картинки. Є безкоштовна версія, спробувати тут .

12. Eye for AI

Нейросетельний сервіс для створення зображень. Є підказки та шаблони, які полегшать генерацію. Нейросітка також можна навчити на своїх зображеннях. Безкоштовну версію спробуйте за посиланням .

13. Mage Space

Нейросітка на базі Stable Diffusion. Дозволяє вибрати будь-яку модель цієї нейромережі, повністю безкоштовно та без лімітів. З мінусів - якість та швидкість генерації. Спробувати можна тут .

14. NightCafe

Простий генератор зображень у різних стилях. Нейросітка безкоштовна, можна скористатися без реєстрації. Згенерувати картинку на основі текстового запиту можна за посиланням .

15. PirateDiffusion

Ще одна версія Stable Diffusion. Дозволяє генерувати реалістичні HD-зображення. Також відрізняється від оригінальної нейромережі великою різноманітністю стилів та відсутністю обмежень. Спробувати «піратську» версію Stable Diffusion можна ось тут .

16. Pixian

Повністю безкоштовна нейромережа без реєстрації для видалення фону з фотографій. Обмеження безкоштовної версії — якість не вища за HD. Використовувати сервіс можна за посиланням .

17. playground

Безкоштовний онлайн-генератор зображень зі штучним інтелектом. Відмінно підходить для створення малюнків, постів у соціальних мережах, презентацій, плакатів, відео, логотипів та багато іншого. Перейти на сайт можна тут .

18. Quasi

"Мультитул" серед нейромережевих платформ. Може згенерувати і текст, і зображення. Творці проекту навіть кажуть, що свій сайт Quasi згенерував самостійно від і до.

19. Re.Art AI Image Generator

Цілком безкоштовний генератор зображень на основі Stable Diffusion. Незважаючи на те, що сервіс безкоштовний, розробник не проти пожертвувань. Випробувати нейромережу можна за посиланням .

20. Removal.ai

Повністю безкоштовний інструмент на основі нейромережі для видалення фону із зображення. Завантажити результат перетворення можна у високій якості. Скористайтеся інструментом тут .

21. Remove.bg

Аналогічний інструмент для видалення фону з зображення. Працює швидко та дозволяє легко завантажити результат. Можна скористатися, перейшовши на посилання .

22. Roll Art Die

Програми для iPhone для генерації зображень на основі нейромережі Stable Diffusion. Є безкоштовна версія, завантажити можна на сайті проекту .

23. RunDiffusion

Ще один сервіс для створення зображень на основі Stable Diffusion. Є безкоштовна версія, що генерація одного сета картинок займає близько 3 хвилин. Спробувати можна за посиланням .

24. Seek art

Сервіс для створення зображень. Можна скористатися безкоштовно, але кількість запитів обмежена. Щодня даються додаткові спроби створення. Скористатися нейромережею можна на цьому сайті .

25. Simulai

Інструмент на основі нейромережі, що дозволяє створювати стокові зображення високої якості за текстовим запитом. Є безкоштовна версія, яку ви можете випробувати, перейшовши за посиланням .

26. Slazzer 3.0

Інструмент для видалення фону із зображенням. Автори запевняють, що на всю роботу йому потрібно п'ять секунд - потрібно лише завантажити фотографії. Самостійно протестувати сервіс ви можете тут .

27. Soreal.AI Studio

Сервіс для створення зображень. Простий інтерфейс є безкоштовна версія. Безкоштовний обліковий запис дуже обмежений, платні тарифи передбачають оплату за кількість згенерованих зображень. Спробувати безкоштовну версію можна за цим посиланням .

28. StableCog

Ще одна платформа, що працює на основі Stable Diffusion. Великий плюс — сервіс розуміє багато мов, а не лише англійську. Спробувати StableCog можна тут .

29. flair

Спеціальний нейромережевий сервіс для створення контенту для брендів. Можна створити ескіз нового пакування косметичного засобу або пляшки елітного алкоголю. Є безкоштовна пробна версія, ось тут .


Нейросети для анімації та 3D

30. lumalabs

Експериментальний сервіс з прототипування та створення 3D-моделей за текстовим описом. Доступ до генерації поступово поширюється усім, хто перебуває у списку очікування. Приєднатися - за посиланням .

31. plask

Нейросеть для вилучення об'єктів, що рухаються, з відео без використання дорогих костюмів або технології motion capture. Спробувати можна тут .

Нейросети для дизайну інтер'єру

32. Dimensions

Простий сервіс для легкого створення дизайну інтер'єру за завантаженими грубими ескізами. Є безкоштовна версія, випробувати яку можна за посиланням .

33. Interior AI

Сильна нейромережа для дизайну інтер'єру за текстовою підказкою. Може створити дизайн вашої кімнати у певному стилі та розставити меблі. Фотографувати треба лише на рівні стегон. Безкоштовна версія є, але дуже обмежена в кількості спроб та якості зображень.

Нейросети для музики та аудіо

34. MacWhisper

Безкоштовна програма для розшифрування аудіо на MacBook та iMac. Щоб завантажити та встановити, перейдіть за посиланням , а у графі Price поставте $0. Впишіть адресу електронної пошти і на неї прийде посилання для завантаження.

Нейросети для створення аватарів

35. Tokkingheads

Нейросітка для створення портретів, аватарів, спрайтів персонажів для ігор, пейзажів та предметів одягу. Відмінно підійде для любителів ігор та геймдизайнерів. Є безкоштовна пробна версія , а на платних тарифах є можливість підключення API.

36. pixificial

Безкоштовний генератор аватарів та портретів. З обмежень безкоштовної версії — низька роздільна здатність та довга генерація. Проте нейромережа Stable Diffusion в основі цього сервісу дозволяє генерувати дуже якісні роботи.

Чат-бот нейромережі

37. Askrobi

Нейросітка для WhatsApp, яка буде у списку ваших контактів. Боту можна написати особисто та попросити написати есе або згенерувати зображення. Результат ви отримаєте прямо в особисті повідомлення у месенджері. Дізнатися докладніше про роботу можна на його офіційному сайті .

38. BotGPT

Версія ChatGPT для Telegram створена ентузіастами. З цікавих функцій чат-бота - збереження історії діалогів та можливість користуватися з будь-якого пристрою прямо у месенджері. Розробники також обіцяють швидкий анонс інших функцій, не анонсуючи правда яких саме. Перейти в діалог з ботом можна за посиланням .

39. ChatGPT

Власне, не потребує представлення нейромережі від OpenAI. За промовчанням доступ до нейромережі безкоштовний, однак у безкоштовній версії є доступ лише до мовної моделі GPT-3.5, плюс у моменти пікового навантаження вас може просто не пустити на сайт. 

40. HUMATA

Чат-бот на основі ChatGPT (працює через API), створений спеціально для роботи з файлами. Розробники стверджують, що нейромережа здатна писати звіти, аналізувати юридичні документи та розуміти технічні документи. Є безкоштовна версія, з якою ви можете познайомитись за посиланням .

41. Keepi

Ще один чат-бот для WhatsApp. Головним чином призначений для того, щоб систематизувати всі нотатки, які ви робите на ходу. У нього можна завантажити будь-яку інформацію, а потім попросити «розкласти її по поличках» - бот організує ваш текст, зображення та посилання так, щоб усе було зрозуміло та зручно. Отримати доступ до Keepi можна тут .

42. GigaChat

Аналог ChatGPT від Ощадбанку. Доступ поки що лише на запрошення, але незабаром нейромережа відкриється для всіх. Першими посилання отримають передплатники офіційного телеграм-каналу . Слідкуємо за новими постами і чекаємо на анонс нейромережі.

43. RoboGPT

Російський сервіс на основі ChatGPT, але дещо зручніший для спільної роботи. Можна створювати проекти та використовувати різні режими генерації, заточені під конкретне завдання. Перші 2000 слів безкоштовно на 5 днів - спробувати можна тут .

44. NOLU

Чат-бот для смартфона та робочого столу з мінімалістичним дизайном. Працює на моделі GPT-3 від OpenAI. Ви запитуєте, а нижче нейромережа виводить відповідь на нього. Скористатися можна безкоштовно на офіційному сайті .

45. Vacay

Чат-бот, який допоможе вам спланувати відпустку. ІІ може розробити індивідуальний маршрут, порекомендувати, куди вирушити, і навіть підказати найкращі готелі, ресторани та визначні пам'ятки. Опробувати чат-бот для відпустки можна тут .

46. ​​ChefGPT

Нейросітка, яка складе вам меню та напише рецепти страв на сніданок, обід та вечерю. Є безкоштовна версія. Скористатися особистим шеф-кухарем зі штучним інтелектом можна за посиланням .

47. MindMeld

Потужна нейромережева платформа для особистих помічників та помічників. Підійде більше для бізнесу, аніж для індивідуального використання. Потрібно встановити ПК. Докладніше про MindMeld можна на офіційному сайті .

48. Preplexity

Чат-бот доступний онлайн і у вигляді програми на iOS. Фактично, величезна енциклопедія зі штучним інтелектом, яка має доступ до інтернету, на відміну від аналогічної моделі ChatGPT. Ще одна відмінність від нейромережі OpenAI у тому, що Preplexity не видає недостовірну інформацію – кожна відповідь підкріплюється кількома посиланнями на джерела. Повністю безкоштовну нейромережу можна спробувати на сайті .

Нейросети для програмування

49. AI Docstrings

Нейросітка для написання рядків документації в Python. Це рядки у вихідному коді, які пояснюють його, але, на відміну від коментарів, що виконують аналогічну функцію, не видаляються під час запуску програми. До 500 рядків на місяць нейромережа працює безкоштовно. Спробувати можна на сайті .

50. Adrenaline

Нейромережа для налагодження коду, що працює на базі OpenAI Codex. Алгоритм допоможе виправити та пояснити ваш непрацюючий код за секунди. Є безкоштовна версія, ознайомитися з якою можна за посиланням .

51. CodeGPT

Сама ChatGPT теж вміє добре писати код, але ця нейромережа не тільки напише частину коду за вас, а й допоможе покращити існуючий проект. Доступна на офіційному сайті .

52. CodeWP

Це генератор коду для сайтів на WordPress. Нейросеть допоможе генерувати код для нових плагінів і змінювати структуру шаблонів для сайту на вашу думку. Переглянути всі функції та випробувати нейромережу можна на сайті .

53. Codeium

Нейросітка для прискорення написання коду. Автори заявляють, що Codeium є безкоштовною альтернативою GitHub Copilot. А випробувати її можна на сайті .

54. Text2SQL

Нейросітка для генерації SQL-запитів під конкретне завдання. Вводьте текст, а сервіс видає готовий запит бази даних. Працює безкоштовно за посиланням .

55. aidev.codes

Нейросітка, яка може створювати прості програми та демо-версії за специфікаціями. Тобто достатньо завантажити опис програми, його функціоналу та дизайну, а алгоритм зробить все інше. Спробувати безкоштовно можна на офіційному сайті .

Нейросети для копірайтингу та SEO

56. ArticleForge

Сервіс, що генерує унікальні, SEO-оптимізовані статті високої якості. Працює як із короткими, так і з довгими текстами. Є безкоштовна версія, якою можна скористатися на сайті .

57. Contentedge

Сервіс для створення будь-якого текстового контенту. Розробники заявляють, що нейромережа здатна створювати високоякісні SEO-оптимізовані статті лише за 15 секунд. Перевірити їх слова ви можете самі .

58. Embolden

Багатопрофільна текстова нейромережа, яка допоможе згенерувати будь-який контент - від електронних листів до описів товарів для бізнесу. Спробувати нейромережу безкоштовно - за посиланням .

59. Enwrite

Сервіс, що спеціалізується на SEO-оптимізованому контенті. Працює на базі мовної моделі, донавченої на SEO-текстах. Є безкоштовна версія, яку ви можете випробувати на сайті .

60. H-supertools AI Writer

Нейросітка, яка допоможе генерувати контент для блогу. Напише статтю з нуля чи покращить існуючу. Користуватися можна безкоштовно .

61. Hypotenuse.ai

Потужний сервіс, який за кількома ключовими словами може написати повноцінну статтю або маркетинговий матеріал. Існують безкоштовні варіанти використання.

62. Intelligent paraphraser

Нейромережевий сервіс для рерайту. Допоможе також дописати статтю або може згенерувати нову з нуля. Можна користуватися безкоштовно .

63. Katteb

Генератор контенту для блогу та опис товарів для онлайн-магазинів. Розробники заявляють, що нейромережа має функцію факт-чекінгу. Перевірити можете самі на офіційному сайті .

64. LAIKA

Нейросітка для письменників. Може написати з нуля уривки для ваших текстів або переписати існуючі частини книги так, щоб вони стали цікавішими. Є можливість використовувати безкоштовно .

65. Typli

Нейросетевий сервіс для створення контенту з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Крім написання статей може допомогти із SEO-оптимізацією текстів. Є безкоштовна версія .

66. Wizishop

Сервіс із штучним інтелектом, заточений під електронну комерцію. Допоможе згенерувати описи товарів для маркетплейсів та таких платформ, як Авіто та eBay, щоб максимізувати перегляди. Можна скористатися безкоштовно .

67. Word Spinner

Безкоштовна нейромережа для рерайту текстів. Працює онлайн прямо із браузера. Швидкість сервісу невисока, зате є підтримка російської мови і немає обмежень на безкоштовній версії .

68. Wordplay

Сервіс для створення текстового контенту, в тому числі оптимізованого для SEO. Розробники Wordplay із гордістю називають його «номером 1». Перевірити якість генерації можна самостійно за цим посиланням .

Нейросети для блогерів

69. Clipdrop

Екосистема додатків, плагінів та ресурсів на базі нейромереж для креаторів. Є безкоштовний тариф, підключити який можна на сайті .

70. Media.io

Платформа з кількома нейромережами для генерації картинок, аудіо та відео. Підійде для блогерів із будь-якою аудиторією. Є безкоштовна версія - знайти можна тут .

71. Runway

Потужна нейромережа для створення відео за текстовим запитом. Є безкоштовна версія, але її можливості дуже обмежені. Випробувати інструмент можна за посиланням .

Бонус

72. artbreeder

Інструмент для створення колажів з кількох зображень за допомогою нейромережі. За цим посиланням можна безкоштовно спробувати згенерувати свій колаж.

73. krisp

Ця нейромережа видаляє фонові голоси, шуми та луну зі всіх ваших дзвінків. Зручна програма, якщо ви любите розмовляти по телефону на вулиці або вам треба розшифрувати чужий аудіокоментар з великою кількістю шумів. Завантажити тут .

74. Taskade

Сервіс для спільної роботи над проектами із підтримкою нейромережі. Дозволяє створювати mind maps, списки завдань та структуровані нотатки в режимі реального часу. Є безкоштовні тарифи, спробувати можна тут .

75. Face Swapper

Безкоштовний сервіс для зміни облич на фото та відео. Як улюблений FaceApp, тільки краще. З фотографіями сервіс працює безкоштовно та без лімітів.



Немає коментарів:

Дописати коментар